CAJEI - Coordinadora d'Assemblees de Joves de l'Esquerra Independentista

Assemblees

Assemblea de Joves de l'Alt Urgell
contacte: ajau2@hotmail.com
web: www.ajau-ailf.tk

Assemblea de Joves de de Badalona Sud "L'avantguarda"
contacte: avantguarda.ajbs@gmail.com

Assemblea de Joves de Benimaclet
contacte: benimaclet@cajei.cat
web: http://ajbeni.ppcc.cat

Assemblea de Joves de Cardedeu
contacte: ajcardedeu@gmail.com

Assemblea de Joves de Capellades

contacte: ajkapellades@hotmail.com

Assemblea de Joves de Calafell i Cunit

contacte: ajovescalafell@hotmail.com

Assemblea de Joves de Caldes
contacte: ajcaldes@cajei.net
web: http://cat.bloctum.com/ajcaldes

Assemblea de Joves de Casinos
contacte: ajcasinos@cajei.cat
web: http://ajcasinos.blogspot.com

Assemblea de Joves de Cassoles
contacte: ajcassoles@gmail.com

Assemblea de Joves Independentistes del Clot
contacte: ajiclot@gmail.com
web: www.ajic.tk

Assemblea de Joves de les Corts
contacte: ajlescorts@hotmail.com
web: http://ajlescorts.blog.com

Assemblea de Joves de la Costera
contacte: lescarot@cajei.cat

Assemblea de Joves de l'Eixample Nord
contacte: info@joveseixample.cat
web:www.joveseixample.cat

Assemblea de Joves del Figueró i la Garriga
contacte: casal_larepublica@hotmail.com

Assemblea de Joves de Granollers
contacte: ajgranollers@cajei.net
web: www.racocatala.com/ajgranollers/

Assemblea de Joves de Gràcia
contacte: ajg@gracia.mesvilaweb.com
web: www.aj-gracia.blogspot.com

Assemblea de Joves d'Horta-Guinardó
contacte: ajh_g@cajei.cat
web: ajhortaguinardo.ppcc.cat

Assemblea de Joves de l'Horta Sud - L'aixada
contacte: laixada@cajei.cat
web: http://ajlaixada.bloc.cat

Assemblea de Joves de Manresa
contacte: info@jovesmanresa.org
web: www.jovesmanresa.org

Assemblea de Joves de Lleida
contacte: ajlleida@cajei.cat
web: www.ajlleida.org

Assemblea de Joves de Poblenou
contacte: ajpoblenou@gmail.com
web: www.poblenou.org/ajp/

Assemblea de Joves de la Plana Baixa
contacte: ajovespb@cajei.cat
web: ajovesvr.ppcc.cat

Assemblea de Joves de la Ribera Baixa - Xato de Cuqueta
contacte: ajriberabaixa@cajei.cat
web: www.ajriberabaixa.bloc.cat

Assemblea de Joves de Sabadell
contacte: info@jovessabadell.cat
web: www.jovessabadell.cat

Assemblea de Joves de la Sagrera i Sant Andreu

contacte: ajlatrinxera@cajei.cat
web: http://ajlatrinxera.blogspot.com

Assemblea de Joves de Sarrià - L' Esberla
contacte: esberla_ajs@hotmail.com

Assemblea de Joves de Sant Cugat
contacte: ajsantcugat@cajei.cat
web: www.ajsantcugat.org

Assemblea de Joves de Sants
contacte: sants@cajei.cat
web: http://aj-sants.blogspot.com

Assemblea de Joves de la Sénia
contacte: ajlasenia@cajei.cat

Assemblea de Joves de Tarragona
contacte: ajtgn@tinet.cat
web: http://ajtgna.tk/

Assemblea de Joves de Sitges
contacte: ajsitges@gmail.com
web: http://ajsitges.ppcc.cat

Assemblea de Joves de València
contacte: espart_vlc@cajei.cat
web:http://ajespart.ppcc.cat

Assemblea de Joves de Valls
contacte: aj_valls@laturba.cat
web:www.ajvalls.blogspot.com

Assemblea de Joves de la Vall de Perpuxent

contacte: ajvallperpuxent@cajei.cat

Assemblea de Joves de Vilafranca
contacte: rav_vilafranca@hotmail.com

Assemblea de Joves de Vinaròs
contacte: ajvinaros@cajei.cat
web: http://webs.racocatala.cat/reguitzell/ajvinaros

Assemblea de Joves de Vilanova
contacte: ajvilanova@hotmail.com
web: www.ajvilanova.tk


CAJEI. Coordinadora d'Assemblees de Joves de l'Esquerra Independentista

copyleft 2004

- deal7